Subpage photo

Jedziemy z pomocą do Ukrainy. Nasi wolontariusze i przyjaciele z zaprzyjaźnionych Fundacji Ukrainy , Fundacja Nestor i Prawosławnej Cerkwi Ukrainy Olga , Denis i Taras ❤️przyjechali do nas abyśmy ustalili wspólną politykę pomocy dla Ukrainy.

--------------------

----------------------

-------------------------

------------------------

-------------------------

Fundacja Jana Zamoyskiego, i
Szlachetna Paczka
dzień dobry, ???????? ???? ???????? ???? ????????
Jedziemy z pomocą do Ukrainy.
i Prawosławnej Cerkwi Ukrainy
Olga , Denis i Taras ❤️przyjechali do nas abyśmy ustalili wspólną politykę pomocy dla Ukrainy , w momencie kiedy trudno o humanitarkę.
Ustaliliśmy , że w Janowie będzie magazyn centralny bo jest blisko granicy ukraińskiej i przez nas przejeżdża coraz więcej prywatnej humanitarki , którą tankujemy i doładowujemy .
Kolejne wózki inwalidzkie i sprzęt rehabilitacyjny pojechały do Ukrainy.
Pomagajmy.