Jedziemy pomagać Ukrainie!!! Dzień jak co dzień, noc jak co noc? Godzina 22 telefon, jedziemy, czy możemy przyjechać, prowadzimy 2 samochody dla wojska do Ukrainy, potrzebujemy paliwa i humanitarki , aby auta nie leciały na pusto. Oczywiście zaprasza

-----------------------

Fundacja Jana Zamoyskiego
Dzień dobry!
Jedziemy pomagać Ukrainie!!!
Dzień jak co dzień ,
noc jak co noc?
Godzina 22 telefon , jedziemy , czy możemy przyjechać , prowadzimy 2 samochody dla wojska do Ukrainy , potrzebujemy paliwa i humanitarki , aby auta nie leciały na pusto.
Oczywiście zapraszamy przyjeżdżajcie.
Mieszana brygada tym razem Paweł , na co dzień jeżdżący w zespole z Agnieszką bosonogą , ze swoim kolegą Arturem jadą na front.
Zatankowani do pełna , załadowani humanitarką , zmęczeni całym ciężkim dniem pracy , po kolacji poszli spać.
Rano o 6 już ich nie było.
Pomagajmy bo wszystkim nie jest lekko.