Jedziemy pomagać Ukrainie !!! Nasz Wolontariusz i przyjaciel Grzegorz❤️ Od początku wojny pomaga , niezwykły człowiek! To już 48 wyjazd dzięki organizowanym zbiórkom przez wspaniałe dzieci, ich rodziców, nauczycieli , ludzi o otwartych sercach.

-------------------

------------------

-------------------

--------------------

Fundacja Jana Zamoyskiego
i Szlachetna PACZKA
dzień dobry ????????????????????????????????
Jedziemy pomagać Ukrainie !!!
Nasz Wolontariusz i przyjaciel Grzegorz❤️
Od początku wojny pomaga , niezwykły człowiek????
To już 48 wyjazd dzięki organizowanym zbiórkom przez wspaniałe dzieci, ich rodziców, nauczycieli , ludzi o otwartych sercach, obfitował w prezenty świąteczne.
W drodze od Fedoriwka poprzez Kijów, Kamieniec Podolski dotarliśmy do ludzi potrzebujących pomocy i wsparcia, żołnierzy oraz wsparliśmy największe w Europie schronisko dla zwierząt gdzie mieszka 3500 psów i ponad 200 kotów z terenów objętych wojną. Odwiedziliśmy samotnie mieszkających chorych. Był to niezwykle emocjonujący wyjazd. Dziękuję wszystkim za dobre serca.
Pomagajmy bo zło stoi i czai się aby zburzyć nasz świat ????