Nasz wolontariusz przyjaciel Siergiej ❤️ Razem jeździmy na front z pomocą do Ukraińskiej Straży Granicznej. Przywiózł nam podziękowania od chłopaków za pomoc w formie flagi. Przywiózł też informację nasi przyjaciele z frontu zostali odznaczeni przez PREZY

-----------------

---------------------

Fundacja Jana Zamoyskiego, dzień dobry, ???????? ???? ???????? ???? ????????
Nasz wolontariusz przyjaciel Siergiej ❤️
Razem jeździmy na front z pomocą do Ukraińskiej Straży Granicznej.
Przywiózł nam podziękowania od chłopaków za pomoc w formie flagi.
Przywiózł też informację nasi przyjaciele z frontu zostali odznaczeni przez PREZYDENTA UKRAINY za bohaterstwo w walce z ruskim najeźdźcą.
ROZPORZĄDZENIE PREZYDENTA UKRAINY nr 165/2024
O nadaniu nagrody honorowej „Za Odwagę i Bohaterstwo”
Chcąc uhonorować odwagę i bohaterstwo wykazane w obronie suwerenności państwowej, niepodległości i integralności terytorialnej Ukrainy, postanawiam:
1. Nadaję 15. mobilnemu oddziałowi granicznemu Państwowej Służby Granicznej Ukrainy medalem honorowym „Za odwagę i bohaterstwo”.
Prezydent Ukrainy W.ZELEŃSKI