Przyjechał do nas nasz przyjaciel Taras ❤️, który w imieniu Arcybiskupa Matfieja podziękował naszej wielkiej społeczności wolontariuszy Fundacji Jana Zamoyskiego za zaangażowanie w pomoc Ukrainie. Na ręce Cezarego wręczył medal ŚWIĘTEGO MICHAŁA

Fundacja Jana Zamoyskiego
i Fundacja Viktoriia
dzień dobry, ???????? ???? ???????? ???? ????????
Tym razem nie jedziemy do Ukrainy, to Ukraina przyjechała do nas z kolejnymi podziękowaniami , za to co wspólnie z wielką grupą wolontariuszy i przyjaciół ❤️robimy dla walczącej Ukrainy.
za zaangażowanie w pomoc Ukrainie.
Na ręce Cezarego wręczył medal ŚWIĘTEGO MICHAŁA nadany przez Prawosławną Cerkiew Ukrainy.
To medal za pracę nas wszystkich.
Pomagajmy jak możemy????